AktivityPomôžte nám 2 % z vašej dane za rok 2023

 Zároveň vás chceme poprosiť aj o 2% (3%) z vašich daní. Cena kurzov, žiaľ, z roka na rok stúpa, a tak sa pre mnohých (hlavne rodiny s viacerými deťmi) začína stávať nezvládnuteľnou. V takýchto prípadoch však vieme pomôcť (a doteraz sme tak každý rok robiť mohli) práve vďaka tým Vašim percentám z daní alebo iným sponzorským darom.  Tlačivo na darovanie 2% pre Manželské stretnutia sa nachádza tu: Vyhlásenie za rok 2023

Modlitba

Každú stredu o 21.00 sa spoločne modlíme za:

  • požehnanie pre dielo MS
  • požehnanie pre členov MS, ktorým zomrel manžel/manželka
  • manželov, ktorí od seba odišli a žijú s iným partnerom

Každý pondelok o 21.00 sa
modlíme za:

  • všetkých, ktorí majú problém s rôznymi závislosťami, či už s nimi bojujú alebo ešte nie

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na náš účet:

IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX