AktivityStretnutie vedení kurzov z Českej a Slov.rep. (Bel.Slatiny 29.4.-1.5.2011)

img02V malebnom jarnú farbu chytajúcom prostredí Strážovských vrchov v Belušských Slatinách v hoteli Thermál, sa zišli v dňoch 29.4.-1.5.2011 na pravidelnom stretnutí vedúci jednotlivých letných kurzov Manželské stretnutia, Manželská setkání z Českej a Slovenskej republiky. Zišlo sa tu 12 manželských párov, ktoré vedú letné kurzy v Čechách a na Slovensku. Zastúpenie mali oba slovenské organizačné skupiny a organizačné skupiny z Čiech: kurz pražský, kroměřížsky a sveromoravský

Prežili sme požehnaný čas. Bol čas na modlitbu, svätú omšu, vychádzku po krásnej jarnej prírode a najmä sme spoločne riešili rôzne problémy pri organizovaní našich akcií pre rodiny. Veľmi obohacujúce diskusie, nové námety a výmena skúseností boli pre všetkých účastníkov veľmi cennou odmenou.


Najväčším obdarovaním pre nás všetkých bol pocit radosti zo samotného stretnutia. Pocit, že sa cítime ako najbližšia rodina a prijímame sa jeden druhého so všetkými darmi aj nedostatkami to bol zážitok najcennejší.


Víkend rýchlo uplynul a my sme odchádzali s pokojom a radosťou v srdci a s nádejou, že o rok sa opäť stretneme na území, ktoré vyberú priatelia zo Severnej Moravy.

 img01

 

Vojtekovci

Modlitba

Každú stredu o 21.00 sa spoločne modlíme za:

  • požehnanie pre dielo MS
  • požehnanie pre členov MS, ktorým zomrel manžel/manželka
  • manželov, ktorí od seba odišli a žijú s iným partnerom

Každý pondelok o 21.00 sa
modlíme za:

  • všetkých, ktorí majú problém s rôznymi závislosťami, či už s nimi bojujú alebo ešte nie

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na náš účet:

IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX

Novinky

Chceš dostávať občasný E-mail s našimi novinkami? Vyplň svoj E-mail.

Ak chcete odoslať tento formulár, zapnite javascript