Svet okolo násVíkend pre bezdetné manželské páry september 2022

Diecézne pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy organizuje aj tento rok víkendové stretnutie pre bezdetné manželské páry „Manželstvo ako dar“ za účasti kňazov i lekárov – gynekológov a urológov. Je určené najmä pre tých bezdetných manželov, ktorí si kladú otázky: Je dieťa právo alebo dar? Ako ďaleko ísť s medicínou, ako môžeme riešiť našu bezdetnosť? Stretnutie sa uskutoční v dňoch od 23. do 25. septembra 2022 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Viac: rodinabb.sk/bezdetni-manzelia.

Modlitba

Každú stredu o 21.00 sa spoločne modlíme za:

  • požehnanie pre dielo MS
  • požehnanie pre členov MS, ktorým zomrel manžel/manželka
  • manželov, ktorí od seba odišli a žijú s iným partnerom

Každý pondelok o 21.00 sa
modlíme za:

  • všetkých, ktorí majú problém s rôznymi závislosťami, či už s nimi bojujú alebo ešte nie

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na náš účet:

IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX