top

Prihlásenie


Prihlás sa a uvidíš celé texty článkov vrátane fotogalérií, môžeš napísať svoj názor na fórum a pod.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXVíkendy pre bezdetné manželské páry (4.-6.5 2018)

Diecézne pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy organizuje aj tento rok dve víkendové stretnutia pre bezdetné manželské páry.

Prvé stretnutie – duchovná obnova „Kráčame vo viere, a nie v nazeraní“ je otvorené pre všetkých, ktorí túžia stráviť víkend v spoločnosti ľudí v podobnej životnej situácii, ale najmä prehĺbiť vzťah k Bohu a medzi manželmi navzájom. Duchovnú obnovu vedie P. Michal Zamkovský, CSsR. Duchovná obnova sa uskutoční v dňoch od 27. do 29. apríla 2018 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Druhé stretnutie „Manželstvo ako dar“ je určené najmä pre tých, ktorí ešte neboli na takomto stretnutí a kladú si otázky: Aký je Boží plán s (bezdetným) manželstvom, aké je jeho poslanie? Dieťa – právo alebo dar? Ako ďaleko ísť s medicínou, ako môžeme riešiť naše problémy s bezdetnosťou? Stretnutie sa uskutoční v dňoch od 4. do 6. mája 2018 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Bližšie informácie o oboch stretnutiach nájdete na webovej stránke: www.rodinabb.sk/bezdetni-manzelia


bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť