top

Prihlásenie


Prihlás sa a uvidíš celé texty článkov vrátane fotogalérií, môžeš napísať svoj názor na fórum a pod.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXNová publikácia - Utrpenie bolí ale má zmysel

Utrpenie – na jednej strane bolesť, strach, úzkosť, boj a niekedy rezignácia. Na druhej strane sa s utrpením môže spájať obeta, nesenie kríža spolu s Kristom a trpiaci dostáva nové oči a nové srdce, pretože vie, že jeho utrpenie nie je zbytočné.

Cieľom publikácie bolo priniesť povzbudenie a novú nádej do našich trápení. Prostredníctvom jednotlivých kapitol sa dostal čitateľ k rôznym skupinám ľudí, ktorí sa vo svojom živote stretli s veľkým utrpením. Kapitoly sú rozdelené tematicky na ťažko chorých, odsúdených, Rómov, bezdetných manželov, dobrovoľníkov a kňazov.  

Osobitným prínosom publikácie sú osobné skúsenosti mnohých ľudí, ktorí sa s čitateľmi podelili o prežívanie utrpenia, ktoré ich v živote postretlo, s ktorým museli bojovať, ale ktoré im prinieslo nový pohľad a nové hodnoty. Najväčším svedectvom pre nás je skúsenosť týchto ľudí s Božím dotykom – a to práve v utrpení.

Knihu prinesieme na jarnú Obnovu. Tešíme sa, že osobné svedectvá poskytli aj manželáci.


bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť