top

Prihlásenie


Prihlás sa a uvidíš celé texty článkov vrátane fotogalérií, môžeš napísať svoj názor na fórum a pod.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXFórum


Ak chceš napísať príspevok, musíš sa prihlásiť zadaním hesla v bloku Prihlásenie (vľavo). Nevieš heslo ?

 Operácia Martinka Fendeka (Gräffingerovci - 22.06.2018)
 
MILÍ NAŚI PRIATELIA, dnes cestuje Martinko so svojimi rodičmi Ferkom a Terezkou, rod. Vilčekovou do Kladna, aby zajtra absolvoval operáciu ľavej ručičky a nožičky, ktoré prestali fungovať po prasknutí cievky v mozgu pred rokom trojročnému Martinkovi. Tri mesiace v kóme a dva mesiace v umelom spánku dávali nádej rodičom, že dieťatko CHCE ŽIŤ. STAL SA ZÁZRAK, PREBRAL SA K ŽIVOTU. Rehabilitáciami v Prešove rozchodil nožičku a rok čakania na termín operácie nám všetkým dáva nádej, že PÁN ZASIAHNE AJ TERAZ, AK JE TO JEHO VôĹA. Modlime sa, prosím Vás za lekárov, aby Pán viedol ich ruky a aby Martinkova operácia dopadla úspešne. V mene Terezky a Ferka VÁS VŚETKÝCH O TO VEĹMI PROSÍME.
Miroslav a Mária


  VĎAKA BOHU!!!!!!!!! Operáciu ULZIBAD v Kladne Martinko Fendek v sobotu 23.6.2018 úspešne zvládol a teraz musí byť 3 týždne na lôžku doma a potom ho čaká veľa cvičenia... Ďakujeme Vám všetkým, ktorí sa modlíte, aj Vám, ktorí ste finančne pomohli zvládnuť Terezkinej a Ferkovej rodine toto náročné obdobie v Martinkovom živote a PROSÍME VŠEMOHÚCEHO TROJJEDINÉHO PÁNA NEBA I ZEME, ABY BOL MARTINKOVI AJ NAĎALEJ NA POMOCI.
Miroslav a M8ria  (Gräffingerovci - 28.06.2018)bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť