top

Prihlásenie


Prihlás sa a uvidíš celé texty článkov vrátane fotogalérií, môžeš napísať svoj názor na fórum a pod.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXFórum


Ak chceš napísať príspevok, musíš sa prihlásiť zadaním hesla v bloku Prihlásenie (vľavo). Nevieš heslo ?

 verejné poďakovanie môjmu mužovi (Katarína Kosová - 19.06.2018)
 
Milí priatelia,

už je to cca 5 rokov, kedy ste mnohí s nami prežívali ťažké chvíle a veľmi nás povzbudzovali a podporovali. Považovala som za nevyhnutné s odstupom času poďakovať najmä Andrejovi za to, že sa zachoval ako nenahraditeľný manžel a otec a s týmto poďakovaním sa s Vami chcem podeliť, keďže som to chcela urobiť verejne. Tak ak by ste mali čas a chuť, môžete si ho prečítať tu (asi bude treba skopírovať link):

https://najmama.aktuality.sk/clanok/265410/preco-svet-potrebuje-chlapov-ako-si-ty/

A aspoň takto, s odstupom času ďakujem aj Vám všetkým, ktorí ste na nás mysleli v modlitbách a podporovali nás svojimi povzbudeniami a pochopením. Veľmi si túto pomoc vážime a veríme, že Boh Vám ju tisícnásobne odplatí.

Katka Kosová


  Milá Katka, veľká vďaka za krásne svedectvo a vyznanie manželovi! Mohla by si ho poslať aj do kancelárie Fóra života, tí už budú vedieť, čo s ním ďalej.
Od svojej mladosti som sa zúčastňovala na mnohých konferenciách, stretnutiach, diskusiách... kde som vždy verejne hovorila, že keby tehotné ženy podporovali ich manželia, partneri, rodina, priatelia... ktokoľvek z okolia, ani jedna by určite nešla na potrat. Za pravdu mi dáva aj Tvoje svedectvo. Tiež na kurzoch prípravy na manželstvo povzbudzujeme snúbencov, aby, pokiaľ je to len trochu možné, sprevádzali svoje budúce manželky na gynekologické vyšetrenia a hlavne, ak čakajú štvrté, piate... dieťa. Každý lekár si dobre rozmyslí, či v prítomnosti muža navrhne žene potrat len preto, že čaka x dieťa.
Nech Vašu rodinku žehná a sprevádza náš Pán. Prajú a vyprosujú P + G Huliakovci  (Gabriela Huliaková - 20.06.2018)bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť