top

Prihlásenie


Prihlás sa a uvidíš celé texty článkov vrátane fotogalérií, môžeš napísať svoj názor na fórum a pod.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXFórum


Ak chceš napísať príspevok, musíš sa prihlásiť zadaním hesla v bloku Prihlásenie (vľavo). Nevieš heslo ?

 Vynikajúce ponuky pre manželov aj rodiny (Mária Kohutiarová - 16.05.2018)
 
Kamaráti,
neviem, ako stíhate sledovať, ale mám pre vás niečo (aj z osobných zdrojov), čo stojí za to absolvovať:
v prvom rade je to Duchovná obnova Som mama - som tato, pre rodiny s malými deťmi na Škutovkách v termíne od 7. - 10. 6. Tento rok budeme "točiť" s detmi (majú samostatný katechetický program s animátormi) aj s rodičmi (štyri svedectvá - prednášky a zdieľanie) na tému svätosti v rodine... ale inak, ako ste zvyknutí!

Prihlásiť sa je možné tu:
http://www.vzdymilovana.sk/
POZOR - už len do piatku tohto týždňa!
Ak sa vám nedá, ale máte animátora - teda šikiovniaka alebo šikovnicu od 16 r., ktorí majú voľno, požičajte nám ich do služby - prihlásiť sa treba tamtiež do formulára animátorov.

Druhá ponuka, ktorú posúvam cez moju priateľku Mirku a všetkoznámeho brata Félixa, je vynikajúca vec pre manželov do 5 (dá sa aj do 7) rokov od uzavretia manželstva Under 5. Je to obdobie, kedy manželia prechádzajú z vášnivého ošiaľu zaľúbenosti do reality a potrebujú udržať lásku... a zároveň budujú svoje "my" počas náročných výziev a nových zmien, akými určite sú často zmena bydliska, práce, zariaďovania domácnosti, financií a často aj príchod dieťatka a tým aj úloha rodičovstva. Práve tu vznikajú ťažké krízy... vyhnite sa im a poďte! Pozvánka tu:

https://cne-beckov.sk/kurzy/under-5/

Vy ostatní.. ak nemôžete, alebo sa vás to netýka - posuňte tam, kde treba... (a dobrou pákou je aj dať to ako dar... ak sa vám trošku dá, formou desiatku...)

Požehnaný čas.bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť