top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXFórum


Ak chceš napísať príspevok, musíš sa prihlásiť zadaním hesla v bloku Prihlásenie (vľavo). Nevieš heslo ?

 Duchovné obnovy u Redemptoristov v Kostolnej (Juraj Červeň - 07.11.2017)
 
Milí manželáci,

dostala sa ku mne prosba od Redemptoristov z Kostolnej a myslím si, že je hodná propagovania aj na tomto fóre. Ďalšie podrobnosti môžete nájsť na linke http://www.spolocenstvo-rl.sk/

Juraj

Pochválený buď Ježiš Kristus!

Milé sestry a drahí bratia, chcel by som Vás v mene nášho spoločenstva Redemptoristov v Kostolnej - Záriečí poprosiť o propagáciu duchovných obnov, ktoré ponúkame v našej komunite.

Katolícke noviny nám už nechcú uverejňovať oznamy o duchovných obnovách (vraj pre nejakú internú smernicu) a skoro vždy polovica z prihlásených účastníkov sa k nám dostala cez Katolícke noviny. Verím, že tento stav o obmedzovaní nebude natrvalo, ale dovtedy by sme Vás prosili o pomoc pri ponuke duchovných obnov.

Ak by ste chceli v budúcnosti byť účastní na týchto obnovách, resp.
Vás niekto osloví, prosím Vás, môžete mu odporúčať našu stránku www.spolocenstvo-rl.sk na ktorej sú vždy aktuálne oznamy.

Momentálne máme ešte v ponuke obnovu pre mužov o Mojžišovi, leták prikladám v prílohe. Tento oznam nám už neuverejnili. Obnova bude na ďalší víkend 10.-12.11.2017. Miesta sú ešte voľné.
Taktiež máme v decembri obnovu pre mužov i ženy o Jozefovi Egyptskom.

Ďakujem za porozumenie a Vašu pomoc.
Nech Vám Pán žehná +
P. Miloš Miloslav Pizovka, CSsRbottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť