top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXPodporte komunitné centrum Bunky - Plavecký Štvrtok

Ahoj. Ako veľmi by Ti chýbalo tento mesiac jedno euro? A päť? Ak by Ťa to veľmi nezaťažilo, nám by to veľmi pomohlo. Od roku 2004 sa venujeme práci s Rómami v Plaveckom Štvrtku. Chcem Ti ponúknuť možnosť tvoj dar znásobiť. Za každé získané euro od Teba, dostaneme totiž ďalšie dve od Romarenovabis. Budú použité  na zariadenie učebne, dofinancovanie voľnočasových motivačných aktivít našich detí ako aj vykrytie časti miezd našich zamestnancov, ktorí päť dní v týždni doučujú deti základných a stredných škôl.

http://www.dakujeme.sk/vyzva/2431/komunitn-centrum-bunky---plaveck-ltvrtok

Svoj vklad do budúcnosti našich deti zdvojnasobíš ihneť!  Bez Tvojho príspevku nám naopak neuvoľnia prostriedky, ktoré by sme naozaj potrebovali.

Ďakujeme.
Oz Francesco
www.ozfrancesco.sk
https://www.facebook.com/ozfrancesco.sk/#


bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť