top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXNovéna k sv. Alžbete za ľudí v kríze

Novena Dávame do Vašej pozornosti aktuálnu novinku: „Novéna k sv. Alžbete za ľudí v kríze“. Brožúra obsahuje 9 dňovú pobožnosť. Každý deň je uvedený priliehavým citátom zo sv. Písma, zamyslením na danú tému:
  • kríza z narušených vzťahov,
  • kríza zo zlomenosti a zneužitia,
  • kríza z rozchodu alebo rozvodu,
  • kríza z opustenosti a osamelosti,
  • kríza z choroby,
  • kríza z odsúdenia,
  • kríza zo závislosti,
  • kríza zo straty zmyslu života,
  • kríza viery ...
Súčasťou novény je aj každodenné predsavzatie – na danú tému. Imprimatur tejto novéne udelil Mons. Bernard Bober, arcibiskup - metropolita. Súčasťou vydania sú aj litánie k sv. Alžbete Uhorskej a tiež jej krátky životopis. Modlitby sú doplnené ilustráciami, ktoré zhotovil autor z výkonu trestu odňatia slobody. Vhodným spôsobom tak dopĺňajú poslanie týchto modlitieb. Sme radi, že môžeme ponúknuť aj duchovnú úľavu pre ľudí ktorí prežívajú krízu, ale aj ako prostriedok pre modlitbu za týchto ťažko skúšaných ľudí. Novénu si môžete zakúpiť na manželáckych stretnutiach – na Obnove v Gabčíkove, aj na 1. a 2. kurze v lete. Môžete si ju objednať aj na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Novena

Novena

bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť