top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXVýcvikový program Kresťanský kouč – jar 2017

Milí priatelia, dávame Vám do pozornosti možnosť zúčastniť sa výcviku "Kresťanský kouč", ktorý naše Poradenské centrum pre rodiny Family Garden organizujeme už štvrtý rok. Doteraz sa v našom centre vyškolilo viac ako 90 kresťanských koučov laikov ako aj zasvätených osôb z viacerých diecéz Slovenska. V roku 2017 otvárame iba jeden kurz, nakoľko sa chceme na jeseň venovať rôznym nadstavbovým programom pre už vyškolených koučov.

Cieľom programu je pripraviť ľudí schopných poskytnúť jednorazovú pomoc alebo aj dlhodobejšie sprevádzanie vtedy, keď sa niekto iný ocitne na križovatke, vo vzťahových problémoch, pred náročným rozhodnutím, v bezradnej situácii a mnohých iných životných ťažkostiach. Účastníci sa naučia viesť rozhovor kresťanským koučovacím spôsobom a tým pristupovať ku klientovi, priateľovi, členovi rodiny, či spoločenstva, prípadne ku kolegovi v práci, ktorý sa ocitá v problémoch s hlbokým rešpektom a prijatím.

Ak poznáte niekoho, kto by sa rád naučil zručnostiam kresťanského kouča (sprevádzať ľudí - jednotlivcov, či manželské páry pri riešení osobných problémov), prosíme informujte ho o tejto možnosti. V prípade záujmu nájdete bližšie informácie na: Prihláste sa do jarného kurzu 2017!

S úctivým pozdravom Katarína Baginová

bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť