top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXVíkedny pre bezdetné páry

svetCentrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy organizuje aj tento rok dve víkendové stretnutia pre bezdetné manželské páry.

Prvé stretnutie „MANŽELSTVO AKO DAR“ je určené pre tých, ktorí ešte neboli na takomto stretnutí a kladú si otázky: Aký je Boží plán s (bezdetným) manželstvom, aké je jeho poslanie? Dieťa – právo alebo dar? Ako ďaleko ísť s medicínou, ako môžeme riešiť naše problémy s bezdetnosťou? Stretnutie sa uskutoční v dňoch od 28. do 30. apríla 2017 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Druhé stretnutie – duchovná obnova „AKO MUŽA A ŽENU ICH STVORIL“ (Gn 1,27) je otvorené pre všetkých, ktorí túžia stráviť víkend v spoločnosti ľudí v podobnej životnej situácii, ale najmä prehĺbiť vzťah k Bohu a medzi manželmi navzájom. Duchovnú obnovu vedie Mons. ThDr. Marián Bublinec, PhD. Duchovná obnova sa uskutoční v dňoch od 5. do 7. mája 2017 v Penzióne Zornička na Donovaloch.

Bližšie informácie o oboch stretnutiach nájdete na: www.rodinabb.sk/bezdetni-manzelia

bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť