top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXPozvánka na deti na letný tábor - Nemecký Anem

Milí rodičia,

dochádzajú vám nápady, ako zamestnať svoje ratolesti počas letných prázdnin? Ponúkame vám pre ne alternatívny program: letný tábor Nemecký Anem.
Nemecký Anem je týždňový tábor, počas ktorého bude o vaše deti postarané nielen po fyzickej, ale aj intelektuálnej stránke. Súčasťou programu sú totiž športové hry, výlety, tvorivé dielne, ale aj nemčina a spoznávanie Boha. Tábor sa bude konať v čase od 13. - 20.8.2016 v Tatranskej Lomnici a je určený aj pre nemčinárskych začiatočníkov vo veku od 12 do 15 rokov. Cena tábora je 150 eur za dieťa, pričom pri uhradení celej sumy do 16.6.2016 Vám bude poskytnutá zľava 5 % (cena tábora teda bude 142,5 eur)

Ak hľadáte argumenty prečo poslať dieťa na Anem, tak odporúčame motivačné video: https://www.youtube.com/watch?v=7X6Xun86j0w

viac informácií o podujatí na: www.nemeckyanem.net; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0903 772 573

tešíme sa na spoločné zážitky


bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť