top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a uvidíš všetky články, môžeš tiež pridať svoj názor na fórum.


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBXSeminár Odolnosť a slabiny rodiny v občianskej spoločnosti

Ponúkame vám aktivitu od našich priateľov z Českej republiky: YMCA Familia pořádá, seminář pro manželské páry „Odolnost a slabiny rodiny v občanské společnosti“ 26. – 29. května 2016. Proměny západní společnosti posledních desetiletí učinily rodinu mnohem zranitelnější než kdykoli předtím. Co je zárukou její stability a životodárnosti? A v čem se naopak můžeme, či máme přizpůsobovat době? Jakým výzvám budeme čelit tváří v tvář migraci rodin odlišných kultur?

Viac na:
- Pozvánka na seminár
- Prihláška na seminár

Seminára GLOTRACH 2013 sa zúčastnili aj Vlado a Zitka Grigarovci. Prečítajte si ich komentár, aby sme povzbudili iné manželské páry zúčastniť sa tohto zaujímavého podujatia.Viac tu.

bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť