top

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a môžeš pridať svoj názor na FÓRUM alebo zobraziť naše FOTOGALÉRIE


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX

 

2018        2017        2016        2015        2014        2013        2012        2011        2010        2009        2008        2007        2006       
2005        2004        2003        2002        2001        2000        1999        1998        1997        1996        1995        1994       

 12. ples Manželských stretnutí (Dolná Súča 5.5.2018)


letny_kurz

 

Taký iný ples

Vynachádzavosť súčanskej svorky tvorcov plesov je všeobecne známa – vďaka čomu má každý ročník naozaj špecifickú podobu a chuť. Aj tento rok sme zvedavo čakali, čo nám organizátori ponúknu za lahôdku, a zdá sa, že nasadili latku vysoko.

Neočakávali totiž len čistý smoking a nádherné plesové šaty, ale postavili nás všetkých témou plesu „Karneval“ do úlohy spolutvorcov. Hoci nám na plese chýbal pre chorobu neodmysliteľný don Marián, (a na jeho masku sme sa veru všetci tešili), vynikajúco ho zastúpil miestny pán farár vdp. Jozef Kuna už počas úvodnej sv. omše.

 

 

Pravdou je, že odvážlivci, ktorí prišli už na tento začiatok v maskách, sa cítili trošku stratení, ale vstup do tanečnej sály čoskoro tieto rozpaky zrušil. Okrem nádherných organizátorských párov z radov štúrovcov a dám milých ich srdcu sme mali na tomto plese možnosť stretnúť také tváre, ktoré by sa nám inokedy stretnúť nepodarilo: žobrajúcich bezdomovcov (údajne skrachovaných po organizovaní MS), Červenú čiapočku s vlkom v náručí a poľovníkom, kvetinky a záhradníka, niekoľko kovbojov, kompletnú rodinu l (L?)íšiek či dokonca Šmoulu a Šmoulinku, Ferdu Mravca aj s l“beruškou“ Aničkou alebo komplet rodinu egyptského faraóna, ktorému ale zjavne bolo v jeho prestrojení chladno a čoskoro sa „poerópštil“.

 

Zábava gradovala aj vďaka odmenám pre masky, skvelému jedlu a zmrzline, dobrá hudba a tanec či skvelý pohovor s priateľmi boli samozrejmosťou. Tombola nepriniesla každému výhru, ale zato vynikajúca a usmievavá obsluha splnila hádam každé prianie, rovnako ako tešila nádherná a kreatívna výzdoba z dielne Tonky Michalíkovej.

Každý vydržal, kým ho nohy niesli a oči videli – v každom prípade sa tešíme na rok na ďalší ples MS. A tým, čo chýbali, odkazujeme: banujte a chystajte sa na rok určite!Pozrite si aj našu videopozvánku, ktorou sme vás pozývali na ples.bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť