top

Naše dokumenty

Prihlásenie


Prihlás sa do manželáckej zóny a môžeš pridať svoj názor na FÓRUM alebo zobraziť naše FOTOGALÉRIE


Nevieš heslo ?

Sponzorské dary

Kurz MS je taký lacný ako sa len dá. Pre niektoré rodiny je aj to veľa. Ďakujeme za vaše sponzorské dary na účet: IBAN: SK4011000000002621786594
BIC – SWIFT kód: TATRSKBX

E-mail s novinkami z MS

Chceš dostávať občasný E-mail s novinkami z MS? Vyplň svoj E-mail:

a napíš kontrolné slovo "strom":
 

euroMilí priatelia, 

 

zverejňujeme tlačivá na poukázanie sumy 2% zo zaplatenej dane za rok 2015. Tieto tlačivá sú pre fyzické osoby, ktoré nepodávajú daňové priznanie. Ostatní použijete priamo tlačivo Daňové priznanie a naše údaje z Vyhlásenia. Prosíme Vás myslite na nás keď sa budete rozhodovať komu svoju časť daní poukážete. Príjem z 2% je pre nás dôležitý zdroj pre podporu sociálne slabých rodín. Upozorňujeme aj na možnosť poukázať 3% z dane za rok 2015. Treba k tomu potvrdenie o dobrovoľníckej činnosti v rozsahu aspoň 40 hodín za rok 2015. Takéto potvrdenie Vám vydá organizácia, pre ktorú ste dobrovoľnícku činnosť vykonávali. Potvrdenie treba priložiť k tlačivu Vyhlásenie a odovzdať na daňový úrad fyzické osoby do 30.4.2016, kto podáva daňové priznanie do 31.3.2016.

 

Prosíme Vás vyzvite aj svojich známych aby prispeli pre naše manželské stretnutia.

Za Vašu priazeň ďakujeme.

 

Tlačivo Potvrdenie vám vystaví zamestnávateľ.

Vyhlásenie ako PDF dokument:

 

 


bottom

© mstretnutia.sk      Realizácia: weblux(ap soft)      Prihlásiť